Link :: 03.04.2005 :: 13:13
siemka!! :
dzis oczywiscie kazdy pograzony w smutku!!

nie zyje!! nie moge w to uwierzyc!! Jan Pawel II nie zyje!! wczoraj o godz.21.37 zmarl.....

Jeszcze mała refleksja na temat Jana Pawła II.
W 1979 roku papież odbył swoją pierwszą pielgrzymkę do Polski. Wtedy miliony osób gromadziły się by go zobaczyć i posłuchać. I podczas mszy na placu Zwycięstwa w Warszawie słowa, które przeszły do historii i które zapoczątkowały ogromne zmiany w polskiej polityce, o czym chyba każdy wie. Papież powiedział: „Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze Ziemi. Tej Ziemi.” O tym że te słowa odnowiły oblicze Polski wie każdy. Ale ja myślę też, że papież swoją działalnością, swoim życiem odnowił oblicze całej Ziemi i mam nadzieję, że następny papież będzie kontynuował jego dzieło, a wszyscy ludzie będą dążyć do tego by mógł on być z nas dumny...
To tyle moich rozważań... Tak jakoś mi się o tym dziś przypomniało i postanowiłam o tym napisać...

Ja w to dalej nie moge uwierzyć!!! Wczoraj o godzinie 21:37 zmarł Ojcieic Święty Jan Paweł II!!! Gdy się o tym dowiedziałam, w moje serce ogarnął smutek, a w moich oczach pojawiły się łzy!!! Jan Paweł II zrobił dla ludzi bardzo wiele, dlatego pozostanie on w naszej pamięci do końca życia, gdyż jest wzorem do naśladowania!!! Ojca Świętego KOCHA i będzie KOCHAĆ przez cały czas, cały świat, gdyż on rozumiał nie tylko starszych ludzi, ale także nas, młodzież całego świata!!!!!!!!

a teraz wam cos powiem:
Mysle ze dobrze sie stalo... Wolalam to niz zeby nasz kochany papiez cierpial....

Nie martwcie sie widocznie Bog tez potrzebowal w niebie paieza nie mogilismy byc samolubni mielismy go przez tyle lat teraz byla pora zeby Bog go wzial do siebie a napewno papiez nam pomorze gdy bedziemy w trudnych sytuacjach!

ja lece ... papapas (:



Komentuj(2)


Link :: 04.04.2005 :: 09:09
siemka!!

no tak dzien sie rozpoczyna...
jest mi smutno bo papiez...
ale zaraz ide do szkoly i jka wroce wszysko wam opowiem... chociaz chyba sama sobie opowiem bo nikogo nie ma tu na mojim blogu co rza mniej koment... szkoda

pozdro dla : kffiatuszka,Izuni,Gosi,Ilonki,Budzynki i calej reszty ktora pomogla mi z ta idiotka ,ktora caly czas mnie sie czepiala dziekuje jesce raz :* buzka papapapas :*
Komentuj(14)


Link :: 22.04.2005 :: 20:19
Piatek 22 kwietnia 2005 rok 20.10

siemka!!

Jak zauwazyliscie na gorze kazdej notki bede pisala pelna date :D:D:D no tak dzis dzien zajefany najpierw z rodzicami pojechalam do Malborka po ciuchy :P kupilam sobie 2 super bluzki i spodnie :P:P:D:D:D i nie bylo mnie w szkole ale jak pozniej sie dowiedzialam od Gosi ktos z mojego mlodszego brata klasy wybil oknow sali :P wspolczucia i jesce p.Gwizdala dyzurowal to juz wogole .... :P:P:(:(:(:(:):):):)potem gadalam na gg jak wiekszosc czasu tak spedzam i gadalam z Ada ktora ciagle ma dobry humor pozdrowionka gorace i caluski dla niej!!!aha i rbilam jesce bloga :D:D:D potem poszlam do gosi gadalam na gg i musilam wrocic do domciu bo kofffana ewelinka miala przyjechac ale niestety nie przyjechali szkoda :(:(:(:(:( a jutro ide do suchi bo ona jest chora ja niewiem my mamy ja odwiedzac jak jest chora ale ona nas nie odwiedzala :( ale co tanm .... :P poszlabym z ilonka jesce ale ona majutro pielgrzymke jak pol Prabut :P:P hm... nic chyba wiecej sie nie dzialo :P hehehe jutro napisze o mojim dniu :P:P

:P:DPozdro dla Kofffanyvh: Ewelinki,Adusi,Gosi i Dziwaka :P i calej reszty ktora ominelam sry jak cos! aha krasnal ja naprawde zartowalam zebys potem jakis glupot nie gadal :P:P naaqa odwiedzajcie i komentujcie mojego blogaska z gory dzienx papapapas :P:P:P:P:D:D:D::D:D:aha zapomnialam DODAC KSIEGA GOSCI NIE DZIALA WPISUJCIE SIE POD NOTKAMI dzienx :D:D:D :P:P
Komentuj(2)


Link :: 26.04.2005 :: 16:32
heheh ale debil ze mnie przeciesz data jest na gorze hahahahHAHAHAHAHAH! ale down ze mnie!!

tak wogole to siemka

dzis nic sie nie dzialo ale za to wczoraj heheh champion zlamal reke wspolczucia .. ale wiecie jak ja mialam zlamana reke i mialam gips ffffffffffffffajnie bylo hm.. co jesce sie dzialo ahhh no tak Ilonka zerwala z K....... nie bede mowic bo jesce mnie okrzyczy (jak kiedys) ale szkoda tak razem siupel wygladali wszystko zaczelo sie na pielgrzymce...... ale niebede opowiadac bo mnie Ilonka zabije a tak wogole to caluski i wielkie pozdro dla niej bo jest chora wspolczucia... hm.. cio tu jesce ale powiem wam ze ktos mowil ze ten K.... tak na nia gadal takie ponizajace rzeczy ale ja mysleze to nie prawda bo zaluje ze z nimi jest kniec ale napewno do siebie wroca oni tak zawsze... ale moze teraz chyba nie ale maja i tego im zycze hehehehe ojkisss to juz chyba nic heheh naqa szkpoda wiecie ze teraz nie moge gifow wstawiac ale co tam hheeheh okisss naqa lobuziaki :hehehe naqa ej wogole ktos czyta bloga poza moja siostra jak tak do dajcie komente

:-D pozdro :*:-D
Komentuj(2)


Link :: 27.04.2005 :: 14:35
siemka!!

no tak wczoraj dzien zjeb**** poklocilam sie z ilona ktorej nigdy jej na mnie nie zalezalo i zostalam z iza prz. ale to jest raczej fafna wiadomosc :* dzis dzien byl fafny na 2 polaku byla taka beka ze szok heheh niechce mi sie opowiadac aha jesce moze dzis albo jutro bedzie wszysko nowe heheh dobra pozdro :* i cos widze ze tylko iza i moja siostra czytaja tego bloga heheh pozdro
Komentuj(1)


Link :: 28.04.2005 :: 10:04
siemkasss ::

jestem chora ( przez ta p.Banach wyciaga nas na dwor na w-f zebysmy cwiczyly od tego sie zaczelo ale luzzzz jutro moze ide do szkoly ale jesce niewiem zalezy jak sie bede czula Ilonka ja tez sie ciesze ze sie pogodzilysmy i tez bym niechciala cie stracic i juz przestan z tym przepraszaniem juz mowilam nie ma za co siedze na gg i nuddddy bo nikogo nie ma ( dobra naqa niema oczym pisac

Pozdro dla glupiej tempaczki smerfetki : i dla Ilonki,Izy itp. itd. naqa :* Buzka
Komentuj(2)


[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec

link1
link2
link3

 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik