Link :: 03.05.2005 :: 11:46
::::...IlOnKa...::::

Ilonka to jest jedna z naj przyjaciolek :d jest siupel ostatnio sie ostro poklocilysmy :/ no ale co tam :P koffam ilonke jest siupel zawsze mozna jej wszysko powiedziec. Taka laska ze hohohoho!!Jest SzAlOnA nawet ma takie przezwisko! lubi ciuszki i spotykanie z przyjaciolmi czesto razem robimy wypady do jokera :d i jeszcze tam pare dziewczyn :P Ilonka jest siupel bardzo ja koffam po przyjacielksku ale ona nie zabardzo cos tak czuje :D:P:P buzka dla niej :* o Ilonce nie mozna za duzo mowic poprostu trzeba zobaczyc i poznac ja ona jest taka koffana i wogole ze nie da jej sie opisac to trzeba poczuc :D Ilonka mopwi ze powinnam zostac psycholoszka ale ... cos tak czuje ze chyba zostane... :P:P
Komentuj(1)


Link :: 03.05.2005 :: 11:50
::::...KaRoLiNkA sZ....::::

ooo Karolinka to rowniez siupel laseczka! zawsze pomorze i mozemy sie razem posmiac :P Jest siupel. Karolinke koffam za to ze nigdy nie kryje swoich uczuc :D zawsze mowi co czuje nawet "swierzej" przyjaciolce! tak bylo z nami :D ale bardzo ja koffam czesto ma problemy i przychodzi z nimi do mnie i nie tylko a ja zawsze jej proboje pomoc :D mam nadzieje ze odbrze jej pomagam :P :D no to tyle o mojej jednej z naj przyjaciolce buzka dla ciebie :* zawsze rozmieszy jest siupelowska :D ma zawsze humorek :P:D
Komentuj(1)


Link :: 03.05.2005 :: 11:54
::::...MoNiA...::::

ah monia koffam ja zawsze mozemy sobie razem poplakac i posmiac czesto sie spotykamy ale ostatnio jak bylam chora to do mnie nie przyszla mimo ze ma bardzo blisko ale do Ilonki do ktorej ma dalej poszla ale co tam:P:P:P Monia to jest rowniez laska :D Ma pikne wlosy ah... Zawsze usmiechnieta ale to jest nasz klasowy maly nerwusik,za to ja koffam :* Monia zawsze rozsmieszy i pomorze jest siupel :* buzka dla ciebie :* zawsze dobly humorek:*
Komentuj(0)


Link :: 03.05.2005 :: 11:59
::::...SuChI...::::

ah suchi! jest to rowniez jedna z naj przyjaciolek zawsze popgadamy :P suchi zawsze pomorze ZAWSZE w pracach domowych np. z Plastyki ma talenta do rysowania! suchi jest niska ale co tam mozemy jej z dziewczynami napluc na glowe HEHEHEH zartowalam mimo ze jest niska i tak ja bardzo koffam :* suchi mowi na mnie moj psycholog wiecie ja bardzo lubie rozwiazywac czyjes problemy sluchac ich i wogole ... ale hcyba odjechalam od tematu suchi :P hm... suchi tez jest bardzo ladna taka "Cyganeczka" jak wymyslil na nia Champion :P niema zabardzo szczescia w milosci ale w przyjazni wielkie :P :D chyba tyle o suchi:* buzka dla niej :*
Komentuj(0)


Link :: 03.05.2005 :: 12:06
::::...EwElInKa...::::

hm... Ewela to tez bardzo ladna laseczka :D jest siupel czesto gadamy na gg ale nie za czesto sie spotykamy :/ moj tata i jej to kumple i kiedys do nas przyjezdzali na kawke my do nich ale sie nagle skonczylo ostatnio probowali nas zlapac i do nas przyjechac ale jak zwykle rodzice gdzies pojechali :P:P:P koffam ewelinke jest extra :P to chyba tyle o eweli :P buzka dla niej :*
Komentuj(1)


Link :: 03.05.2005 :: 12:10
::::...IzUnIa...::::

hm... izunia to tez pikna lasunia :D swietnie tanczy :D z iza jestem od niedawna przyjaciolka wiec nie moge za duzo powiedziec ale wiem od dawna ze jest extra przyjaciolka od opowiesci moni :D heheheh izunia to jest taka osoba w klasie ktora zawsze broni winnych i to mi sie podoba :d np. Krzyczymy na suchi bo ona cos zrobila a iza broni oczywiscie nie wspomaga nas w krzyczeniu na nia tylko ja broni :P:P::D:D:D i to jest w niej siupel :D pozdro i big kiss for you iza :*
Komentuj(1)


Link :: 04.05.2005 :: 18:37
::::...AdUsIa...::::

hm.. ada to niezla laska :D jest siupel jak wszyscy z moich przyjaciol w wakacje czesto u niej spie i jest siupel ja nie zabardzo nie moge bo mam maly domek :/ ada jest ladna,swietnie sie ubiera i czesze! zawsze w kazdej sytuacji ma pewnos siebie i dobly humorek. z ada za czesto w czasie szkoly sie nie spotykamy ani nic... ale w wakacje razem jest siupel buzka dla adusi :*:*:*
Komentuj(0)


Link :: 04.05.2005 :: 18:45
::::...KaRoLiNkA m.....::::

hm.. karolinka to tez laska... Karolinka to zawsze usmiechnieta,zabawna przyjacioleczka :D troche sobie za duzo pozwala ale co tam :P karolinka .... no niewiem co pisac jest mila,zabawna jak wszyscy...:P ale koffam ja bo naprawde jest bardzo zabawna :D:D:D:D:D::D zawsze ide do niej jak mam zly humor albo cos :D :P:P pozdro karolinka :*:*:*: buzka
Komentuj(0)


Link :: 04.05.2005 :: 18:55
::::...GoSiA...::::

hm.. gosia to tez laska ale zawsze caly czas ma "kompleksy" na temat swojego wygladu a ja jestem gruba... a to a siamto! wazne jest to co sie ma w serduszku czy potrafisz normalnie zachowywac sie przy kolezankach kolegach... co masz w serduszku wiecej zla czy dobla :P liczy sie to .... a nie wyglad.... napewno jezeli cie ludzie widza w przymalych ciuchach w smiesznej fryzurze to wytykaja cie palcami kazdy z nas tak robi...:P bo jak mowi wiersz obok niema ludzi doskonalych ... :( badzcie soba :P i nieprzejmujcie sie ludzmi a jak ktos juuz was wytknie palcami to powiedzcie SPOJRZ NA SIEBIE! NIE ZNASZ MNIE A GADASZ! DLA CIEBIE LICZY SIE WYGLAD ALE PRAWDA JEST TAKA CO MAM W SERCU WOLE BYC TAKA NIZ TAKĄ SLODKĄ IDIOTKA KTORA JEST OKROPNA I GLUPIA!! moze troche surowo ale co tam :P dobrze a teraz gosia .... z gosia czesto sie klocimy bardzo sie zmienilysmy kiedys tak bylo fafnie ... ale teraz ... :( nie gosia??? gosia tez pomorze jest pomocna! moge ja zawsze poprosic o pomoc ale ja prosze czesciej suchi ;P:P buzka dla niej :*:*:* niewiem dlaczego ale dobra :P Gosia ma "Wene Tworcza":P i to bardzo czesto a szczegolnie w wannie :P swietnie pisze wierszykli :P ostatnio zajela 2 miejsce w konkursie brawo dla niej :* i to chyba tyle o gosi :P buzka dla niej :* zapomnialam dodac GOSIA SWIETNIE PISZE WIERSZE ALE TO JUZ MOWILAM ALE TEZ NIEZLE JEZDZI NA KONU! JUZ NIEDLUGO BEDZIE JEEZDZIC WYSMIENICIE :*
Komentuj(4)


Link :: 07.05.2005 :: 12:42
siemka!

nie napisze duzo bo ide sie pakowac! jutro jade do Bialego Dunajca w gory! bedzie siupel beczka taka ze szok :P niema co pisac bo dzis nie zabardzo mam humorek :/ ale co tam ;P :d wiec koncze buzka dla wszyskich :* pozdro dla KOFFFANYCH PRZYJACIOL CHAMPIONA:*(SZTYWNIAKA :p :*) I KAROLINKI :*
Komentuj(7)


Link :: 08.05.2005 :: 13:36
witam
pod nieobecnosc Madzi ja sie troche zajelam jej szablonemi wogole ;D pozdrawiam
Komentuj(1)


Link :: 14.05.2005 :: 18:15

SIemano

no wiec skoro ja sie zajmuje komarowym blogasem a uwielbiam
Cristiano :) no to wstawiam tu jego foty :] pare tlyko moich ulubionych :) nie sa to foty z sesji fotograficznych bo one nie wygladaja naturalnie :] no oprocz ostatniego :P










Komentuj(2)


Link :: 15.05.2005 :: 13:54
siemka:D

juz wrocilam z dunajca... bylo siupel...:D tylko wnerwiali mnie chlopacy jak dzieqwczyny z naszego po0koju szly do nich to oni mieli albo zamkniete drzwi albo nie bylo miejsca a jak juz do nich przyszly to cie nawyzywali :/:P:P najgorsze bylo chyba morskie oko niewiem jak tam doszlam albo jesce gorsza byla pozdroz do Prabut :( bardzo przynajmniej dla mnie meczaca. nie lubie jakin od niedawna jak szlismy jaskinia mrozna to znienawidzialam jaskinie :(:( bylo tam okropnie kapalo na ciebie bylo ciasno i myslalam ze spadnie na nas glaz :P ale jedynie dobra zecza w drodze powrotnej bylo to ze poznalam anie z Wroclawia przez smsy :P bardzo fajna byla jedna pani ze stolowiki batrdzo mila :d tylko byly tez nie przyjemne rzeczy :P :(:( bo zawiodlam sie na paru przyjaciolkach...:(:( dowiedzialam sie ze zmienilam sie na gorsze szkoda tylko ze jedna osoba tak mysli :/ ale byla beka jak ... nie nie mowie ale powiem tylke zwiazane bylo to z Ilona.. :P ale wymyslilismy tez nowe przezwisko na p.Gwiazdale CZARNA MAMBA :p BEKA TEZ BYLA JAK P. kASPRZAK SIEDZIAL W SZAFIE I ZMIENIAL KLISZE :):) heheheh to chyba bylo tyle :P aha i jesce fafne na wycieczce bylo to ze poznalam paru fafnych ludzi np. sagana przedtem nawet niewiedzialam ze zyje :Paha jesce fafna byla ostatnia dyskoteka byl nawet DJ puszczal troche disco-polo ale luzz :d poza tym bylo siupel!! :):):):) bylo ZAJEFAKENBISCIE niewiem skad to znam chyba od moni :P a jesce jedno zdanie moni w Krakowie GDZIE STARE DZIADY TAM I MY :p ogolem bylo ZAJEFAKENBISCIE :d bardzo sie ciesze ze pojechalam :P noto wszysko jak cos mi sie jesce przypomni to napisze :D

:P:DPozdro:P:D
Komentuj(3)


Link :: 17.05.2005 :: 15:20
elosss!

pisze notke bo nudy... wogole sa nudy i tak sie cieszcie ze zechcialam napisac ta notke heheheheheh na dworze pada descyk i nnnnudy...(:( niedawno wrocilam ze szkoly okazalo sie ze mati jest chory... a kuba w niedzielke ma komunie ale teraz powiedzmy o szkole... dzis pogodzilam sie z ilona wytrzymalysmy 2 czy 3 dni bez mowienia do siebie niemowilam ze sie poklocilysmy bo mi sie niechcialo pisac notki tak ogolnie to byly nudy tylko bylo fafnie na muzie chlopacy sie zucali wszyskim kredkami, piornikami A NAWET CYRKLAMI I KORDAL DOSTAL W LEB OD SZTYWNIAKA BO PAN GUMIS NA CHWILKE WYSZEDL ale wczoraj bylo fafnie mielismy matme z p.Jurek i kordal tak ja wyprowadzil z rownowagi ze dostal w leb i ciagnela go za ucho na korytarz HAHAHAHAH a jesce przedtem nawyzywala go od orangutanow pasiastych jak to p.Jurek albo dzisiaj mielismy z pania Spalona (p.Timoszuk) taka mloda mocno malujaca i opalona pani ona sobie tak pozwala nasi chlopacy wariowali wrzeszczeli wyglupiali sie a ona nic mielismy szczescie ze namnie wstawila kolejnej uwagi wczoraj dostalismy podobno 5 uwag!!! WOW chyba nasz rekord ale juz nie mozemy miec nastepnych uwag bo nie daj boze nie pojedziemy na biwak (: o nie!!!!!!!!!!! dobla koncze juz chyba nic sie nie dzialo jak cos to jesce dospise aha KSIEGA GOSCI NA TYM SZABLONIE DZIALA MOZECIE SIE TEZ TAM WPISYWAC

PoZdRo
Komentuj(3)


Link :: 20.05.2005 :: 20:30
elosss :(

sorki ze dlugo nie pisalam ale naprawde mi sie niechce teraz bardziej mysle o szkole...:( teraz wogole jest beznadziejnie wogole ilona... i wogole ona nic mi nie powiedziala....:(:(:(:(:( ale niebede mowic...:( chcecie sie troszku dowiedziec to wejdzcie na jej bloga...:( teraz 4 czerwca jest u nas w szkole konkurs caraoke czy cos tam z spiewaniem i tanczeniem... jestem z suchi,chmiela,justa,gosia .... myslalam i chcialam byc z ilona ale ona juz jest we 3 z moinia i iza :(:(:(:(:( wogole jakos dziwnie... nic sie ostatnio nie dzialo pozatym ze poklocilam sie z gosia i troszku pogadalam sobie nie za milo z ilona...:/ mowie wam...:P niema nawet z czego sie cieszyc... kuba w niedziele komunie...:/:/ dla niego fafnie ale dla mnie nie..... wogole koncze bo ide kortytarz pozamiatac.... papapapaps

aha zapomnialam opisac swojego dzionka:

a wiec...

wstalam gdzies o 7 rano mialam na 8.55. pochodzilam sobie po domku w pizamkach i poszlam zjesc polezalam troszku na luzeczku i mama poprosila zebym jej powprowadzala dokumenty wprowadzalam tak do 8.15 a o 8.30 wyjezdzalismy z domu ale co tam :P pojechalam do szkolki. I byl polak potem tez polak jakos ujdzie normalnie. potem swietlica i bylysmy z dziewczynami na dworze i gralysmy... a chlopacy juz mieli koniec m,ieli tylko 2 polaki :(:(:( glupi ma zawsze szczescie :P aha prosilysmy p.Banach a szczegolnie iza :P buzka dla niej :*:* chodzila i prosila albo zeby nas zwolnila z w-f albo wziela nas kiedy bedziemy mieli swietlice ale sie nie udalo :( no to po swietlicy poszlismy na w-f ale przed sala gim. dowiedzielismy sie o tym konkursie ... :( oczywiscie ilona odrazu powiedziala ze bada we 3 iza i monia zrobilo mi sie troszku przykro ale zyje :P:( no wiecie myslalam ze bedziemy razem ale dobra luzzz jej sprawa... kazdy ma prawo do wyboru potem zebralismy rowniez fafna grupke :P:D no i w-f... biegalismy na 600 m mialam 4 :P hehehe tez dobzie :P no a potem domus... szlam z gosia i mojim bratem poszlismy kupic sobie lody i do domciu... zjadlam obiadek i poszlam do miasta z paulina kupila sobie rozowa marynare na poczatku kupil;a niebieska spodnice... :P i tam dalej ... gdy ona kupowala zaszlam do suchi i razem z moja siostra i ja poszlismy w strone domciu my do chmieli na probe a ona do domu i po drodze spotkalismy gosie ... no coments :P. proba byla o 16.30 a poszlysmy 18.30... potem mialam isc z gosia ale ilona miala u niej rower i miala z nia po niego isc a gosia dzwoni do niej do domu na kom. i ona sie nie odzywa ale jak gosia powiedziala NIE JESTEM HAMSKA i poszla po ilone niewiem poco to chyba w ilony interes... a z reszta ona za przeproszeniem z deka lize jej dupe.. i niewiem poco tam poszla jak jej nie bylo w dou to co poca tam szla szukac jej po calej kolnii??? LOL dobra jej sprawa :/ i chmielcia odprowadzila mnie od domu z suchi i poszlam do domku... siedzialam i ogladalam telewizje a potem siedzialam na gg do teraz i teraz ide zmywac bo mamka karze :/:/:/:(:(:( no to koncze papapaps :*


Komentuj(2)


Link :: 25.05.2005 :: 20:28
elo elo!

jak mi sie niechce pisac notek o kurcze.... ale poco jezeli nikt nie komentuje ale chociaz sama dla siebie... :Pdzis bylo super dowiedzielismy sie ze mimo WIELU UWAG za 2 TYGODNIE jedziemy na biwak!!! jupi jupi JUPI JUPI NASZA PANI JEST KOCHANA!!! KOCHAMY JA BARDZO AZ ZAL BEDZIE ODEJSC :(:(:(:( normalnie na wychowaczej o malo sie nie poplakalam..:P hehehe debil ze mnie... nic sie nie dzieje w szkolce.... :/tylko wyni9ki testow byly ostatnio slaba BARDZO... OKROPNIE... :((:(:(:(:(:(:(::(:( OKROPNIE TYLKOO 29 :(:(:( a teraz dzionek...:

wstalam 7.30 obudzil mnie tata a tak mi sie dobrze i smacznie spalo pozniej tata caly czas poganial bo my sie grzebalismy... w szkole dalam izie plakat ciary bo ona ja lubi buzka dla izuni ... anglik spoko, polak tez, hista...:( pytania na klasowe..,matmja oj...:/:/:(:(:(,infa super gralismy :):):),no i godzina i ta wspaniaala wiadomosc :):):):):) potem przyjechalam do domciu. obiadek mniam...:):):)potrem gralam w komputer i dworek... robilismy z chlopakami domek... ah.. pikny..:):):) ja oczywiscie i pomagalam.. wymyslalam ...ozdabialam a teraz siedze na gg i pisze note a wiec koncze... :*:*:*: buzka i komentujcie..:**:*:

EWELINKO NAPEWNO ZAGLOSUJE... NAPEWNO I WSZYSKICH ZACHECAM DO GLOSOWANIA... WSZYSKICH GLOSUJCIE NA NIA ONA MA SIUPEL BLOGA !!!1 KOMENTUJCIE... PLOSIE...
Komentuj(4)


Link :: 27.05.2005 :: 16:52
elos!

no to tak : CZWARTEK

bylo boże cialo no ale na msze nie poszlam tam jest zawsze za duzo ludu a ja tak nie lubie ale o 2 spotkalam sie z Agatka M.,Ola L. i Ola Z.!!BYLO ZAJEFAKENBISCIE!!! chodzilysmy sobie po miescie,pogadalysmy pojedlismy lodziki ale przed 5 wszyscy sie rozeszli i ja spotkalam sie z ilonka i suchi na chlopku mialo byc o 5 ale ilonka chciala wczesniej bo przyjechala rowerykiem... no to poszlysmy do suchi i ilonka zostawila u niej rowerykl i suchi w piwnicy opowiedziala nam cos... uuu troszku sie balam no i potem poszlismy na chlopka... zjedlismy lody i poszlismy na 2 ... tam byla Izunia :* Marlena :* Klaudia :* Lena :* Agnieszka :* i Oczywiscie Marunia :*:* no i my... potem 4 dziewczynki poszly i zostalam ja, klaudia, marunia, suchi i ilonka no i chwilke posiedzielismy na 2 i poszlismy do domciu ilonka mmnie kawalek odprowadzila i poszlam do domciu i niewiem co robilam

PIATEK CZYLI DZIS:

no to tak wstalam o 10.. zjadlam sniadaanko i zrobilam swoje ... potem o 12 znowu spotkalam sie z agatka i olami bylo fafnie znowu po okolo 6 lodow spotkalysmy Gosie i konstancje....no coments.. no i o 4 poszlismy do domciu... no i siedze na gg i pisze notecke i zaraz ide na dworek wiec koncze...

apapapaps do jutra agatka,ola i ola :*:*:*

buzka dla Ilonki suchi i calutkiej reszty.. Maruni,Izuni...Agatki,Oli,OLi... i dla wszyskich :*

POZDRO
Komentuj(6)


Link :: 31.05.2005 :: 20:58
to moja ostatnia notka
pozdro dla wszystkich
mozecie komentowac
pozdro :]
Komentuj(0)


[Księga gości]

2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec

link1
link2
link3

 

talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik