22.04.2005 :: 20:19
Piatek 22 kwietnia 2005 rok 20.10 siemka!! Jak zauwazyliscie na gorze kazdej notki bede pisala pelna date :D:D:D no tak dzis dzien zajefany najpierw z rodzicami pojechalam do Malborka po ciuchy :P kupilam sobie 2 super bluzki i spodnie :P:P:D:D:D i nie bylo mnie w szkole ale jak pozniej sie dowiedzialam od Gosi ktos z mojego mlodszego brata klasy wybil oknow sali :P wspolczucia i jesce p.Gwizdala dyzurowal to juz wogole .... :P:P:(:(:(:(:):):):)potem gadalam na gg jak wiekszosc czasu tak spedzam i gadalam z Ada ktora ciagle ma dobry humor pozdrowionka gorace i caluski dla niej!!!aha i rbilam jesce bloga :D:D:D potem poszlam do gosi gadalam na gg i musilam wrocic do domciu bo kofffana ewelinka miala przyjechac ale niestety nie przyjechali szkoda :(:(:(:(:( a jutro ide do suchi bo ona jest chora ja niewiem my mamy ja odwiedzac jak jest chora ale ona nas nie odwiedzala :( ale co tanm .... :P poszlabym z ilonka jesce ale ona majutro pielgrzymke jak pol Prabut :P:P hm... nic chyba wiecej sie nie dzialo :P hehehe jutro napisze o mojim dniu :P:P :P:DPozdro dla Kofffanyvh: Ewelinki,Adusi,Gosi i Dziwaka :P i calej reszty ktora ominelam sry jak cos! aha krasnal ja naprawde zartowalam zebys potem jakis glupot nie gadal :P:P naaqa odwiedzajcie i komentujcie mojego blogaska z gory dzienx papapapas :P:P:P:P:D:D:D::D:D:aha zapomnialam DODAC KSIEGA GOSCI NIE DZIALA WPISUJCIE SIE POD NOTKAMI dzienx :D:D:D :P:P