madziorka - komentarze


heheh ale debil ze mnie przeciesz data jest na gorze hahahahHAHAHAHAHAH! ale down ze mnie!!

tak wogole to siemka

dzis nic sie nie dzialo ale za to wczoraj heheh champion zlamal reke wspolczucia .. ale wiecie jak ja mialam zlamana reke i mialam gips ffffffffffffffajnie bylo hm.. co jesce sie dzialo ahhh no tak Ilonka zerwala z K....... nie bede mowic bo jesce mnie okrzyczy (jak kiedys) ale szkoda tak razem siupel wygladali wszystko zaczelo sie na pielgrzymce...... ale niebede opowiadac bo mnie Ilonka zabije a tak wogole to caluski i wielkie pozdro dla niej bo jest chora wspolczucia... hm.. cio tu jesce ale powiem wam ze ktos mowil ze ten K.... tak na nia gadal takie ponizajace rzeczy ale ja mysleze to nie prawda bo zaluje ze z nimi jest kniec ale napewno do siebie wroca oni tak zawsze... ale moze teraz chyba nie ale maja i tego im zycze hehehehe ojkisss to juz chyba nic heheh naqa szkpoda wiecie ze teraz nie moge gifow wstawiac ale co tam hheeheh okisss naqa lobuziaki :hehehe naqa ej wogole ktos czyta bloga poza moja siostra jak tak do dajcie komente

:-D pozdro :*:-D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.04.2005 :: 20:30 :: awt158.neoplus.adsl.tpnet.pl

smerfetka1993

wiesz co ja co powiem tylko tyle: jesi ci sie moj szablon nie podoba to masz pecha i nie jestem taka temoa aby nie wiedziec, ze mozna tutaj wpisac kot html , ale ja wole takie szablo9ny niz sie ciapkac z innymi wiec kazdy ma swoje zdanie i nie mow mi ze moge skasowac swojego bloga , bo tego nie zrobie, a ty oprocz tego ze masz dlugie notki i beznadziejny pierwszy lepszy szablon nie masz nic ciekawego..... ;] Hehe NARA i nie dziekuje za komentarz , bo byl niepotrzwebny....;]
26.04.2005 :: 19:48 :: aik12.neoplus.adsl.tpnet.pl

Izunia

siemka madzia!! siupel blogasek ja tez za bardzo nie wierze ze karik tak pisze i chce zeby wrocili chyba wiesz dlaczego naprawde siupel blogasek i pewnie ze czyta ja caly czas czytam ale nie chce mi sie za bardzo dawac komci ale bede dla ciebie systko:*:* masz siupeloskiego blogaskakakakaka:*:*:* i bede to powtarzac w nieskonczonosc :*:*
Talk.pl :: Wróć