madziorka - komentarze


siemka!! :
dzis oczywiscie kazdy pograzony w smutku!!

nie zyje!! nie moge w to uwierzyc!! Jan Pawel II nie zyje!! wczoraj o godz.21.37 zmarl.....

Jeszcze mała refleksja na temat Jana Pawła II.
W 1979 roku papież odbył swoją pierwszą pielgrzymkę do Polski. Wtedy miliony osób gromadziły się by go zobaczyć i posłuchać. I podczas mszy na placu Zwycięstwa w Warszawie słowa, które przeszły do historii i które zapoczątkowały ogromne zmiany w polskiej polityce, o czym chyba każdy wie. Papież powiedział: „Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze Ziemi. Tej Ziemi.” O tym że te słowa odnowiły oblicze Polski wie każdy. Ale ja myślę też, że papież swoją działalnością, swoim życiem odnowił oblicze całej Ziemi i mam nadzieję, że następny papież będzie kontynuował jego dzieło, a wszyscy ludzie będą dążyć do tego by mógł on być z nas dumny...
To tyle moich rozważań... Tak jakoś mi się o tym dziś przypomniało i postanowiłam o tym napisać...

Ja w to dalej nie moge uwierzyć!!! Wczoraj o godzinie 21:37 zmarł Ojcieic Święty Jan Paweł II!!! Gdy się o tym dowiedziałam, w moje serce ogarnął smutek, a w moich oczach pojawiły się łzy!!! Jan Paweł II zrobił dla ludzi bardzo wiele, dlatego pozostanie on w naszej pamięci do końca życia, gdyż jest wzorem do naśladowania!!! Ojca Świętego KOCHA i będzie KOCHAĆ przez cały czas, cały świat, gdyż on rozumiał nie tylko starszych ludzi, ale także nas, młodzież całego świata!!!!!!!!

a teraz wam cos powiem:
Mysle ze dobrze sie stalo... Wolalam to niz zeby nasz kochany papiez cierpial....

Nie martwcie sie widocznie Bog tez potrzebowal w niebie paieza nie mogilismy byc samolubni mielismy go przez tyle lat teraz byla pora zeby Bog go wzial do siebie a napewno papiez nam pomorze gdy bedziemy w trudnych sytuacjach!

ja lece ... papapas (:




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.04.2005 :: 20:06 :: aik12.neoplus.adsl.tpnet.pl

Izunia

ja tez nie moglam sie przyzwyczaic......ale teraz mamy nowego i radujmy sie
26.04.2005 :: 20:04 :: aik12.neoplus.adsl.tpnet.pl

izunia

siupel blogasek :*:*:*
Talk.pl :: Wróć