madziorka - komentarze


elos!

no to tak : CZWARTEK

bylo boże cialo no ale na msze nie poszlam tam jest zawsze za duzo ludu a ja tak nie lubie ale o 2 spotkalam sie z Agatka M.,Ola L. i Ola Z.!!BYLO ZAJEFAKENBISCIE!!! chodzilysmy sobie po miescie,pogadalysmy pojedlismy lodziki ale przed 5 wszyscy sie rozeszli i ja spotkalam sie z ilonka i suchi na chlopku mialo byc o 5 ale ilonka chciala wczesniej bo przyjechala rowerykiem... no to poszlysmy do suchi i ilonka zostawila u niej rowerykl i suchi w piwnicy opowiedziala nam cos... uuu troszku sie balam no i potem poszlismy na chlopka... zjedlismy lody i poszlismy na 2 ... tam byla Izunia :* Marlena :* Klaudia :* Lena :* Agnieszka :* i Oczywiscie Marunia :*:* no i my... potem 4 dziewczynki poszly i zostalam ja, klaudia, marunia, suchi i ilonka no i chwilke posiedzielismy na 2 i poszlismy do domciu ilonka mmnie kawalek odprowadzila i poszlam do domciu i niewiem co robilam

PIATEK CZYLI DZIS:

no to tak wstalam o 10.. zjadlam sniadaanko i zrobilam swoje ... potem o 12 znowu spotkalam sie z agatka i olami bylo fafnie znowu po okolo 6 lodow spotkalysmy Gosie i konstancje....no coments.. no i o 4 poszlismy do domciu... no i siedze na gg i pisze notecke i zaraz ide na dworek wiec koncze...

apapapaps do jutra agatka,ola i ola :*:*:*

buzka dla Ilonki suchi i calutkiej reszty.. Maruni,Izuni...Agatki,Oli,OLi... i dla wszyskich :*

POZDRO

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
29.05.2005 :: 21:47 :: aic24.neoplus.adsl.tpnet.pl

to ja Izunia

lol dalam koma te dwa
29.05.2005 :: 21:46 :: aic24.neoplus.adsl.tpnet.pl

to ja ia dalam

_____________________#__________________________ ____________________###_________________________ __#_________________###________________#________ ___##______________#####_____________##_________ ____###____________#####___________###__________ _____#####_________#####________#####___________ ______#######______#####_____#######____________ ________#######____#####___#######______________ ___________#####____###___#####_________________ __#######______###__###__###______#######_______ ______########____##_#_##____########___________ __________#########_###_#########_______________ _________________###_#_###______________________ _____________#####___#___#####__________________ _____________________#__________________________ ________________________________________________ _____Z___O___S___T___A___W___I___A___M__________ ________________________________________________ ______T___U______Ś___L___A___D______P___O_______ ________________________________________________ _________________S__O__B__I__E__________________ ________________________________________________ _________I__Z__A__P__R__A__S__Z__A__M___________ ________________________________________________ _____________D__O____M__N__I__E_________________ ________________________________________________ ___P___O___Z___D___R___W___I___O___N___K___A____ ________________________________________________ ________!_________!________!________!___________
29.05.2005 :: 21:44 :: aic24.neoplus.adsl.tpnet.pl

_____________________#__________________________ ____________________###_________________________ __#_________________###________________#________ ___##______________#####_____________##_________ ____###____________#####___________###__________ _____#####_________#####________#####___________ ______#######______#####_____#######____________ ________#######____#####___#######______________ ___________#####____###___#####_________________ __#######______###__###__###______#######_______ ______########____##_#_##____########___________ __________#########_###_#########_______________ _________________###_#_###______________________ _____________#####___#___#####__________________ _____________________#__________________________ ________________________________________________ _____Z___O___S___T___A___W___I___A___M__________ ________________________________________________ ______T___U______Ś___L___A___D______P___O_______ ________________________________________________ _________________S__O__B__I__E__________________ ________________________________________________ _________I__Z__A__P__R__A__S__Z__A__M___________ ________________________________________________ _____________D__O____M__N__I__E_________________ ________________________________________________ ___P___O___Z___D___R___W___I___O___N___K___A____ ________________________________________________ ________!_________!________!________!___________
28.05.2005 :: 22:51 :: aiq17.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ilonka:)

Wiesz Madzia..zawidoalam sie na tobie bardzo,..!!Nigdy juz ci nie zaufam...pomylilam sie po raz 2!! pa
27.05.2005 :: 20:44 :: ajn180.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAUL!NKA

jak idziecie nad jeziorko to zrobcie mi przysluge i utopcie komara buahahahahha a tak powaznie to nie mzoecie isc bo ja jutro z moja ekipa tam idziemy...i bedzie sie dziala leee to moze ja sama tego komara przy(u)topie hehehe co wy na to ?
27.05.2005 :: 20:31 :: ajk20.neoplus.adsl.tpnet.pl

no madzia co ty masz taką skleroze!! dziewczyno starzejesz sie!!ale fajnie że jutro idziemy nad jeziorko już sie nie moge doczekac ale bedzie fajnie!!pozdro dla madzi!!!
Talk.pl :: Wróć