25.05.2005 :: 20:28
elo elo! jak mi sie niechce pisac notek o kurcze.... ale poco jezeli nikt nie komentuje ale chociaz sama dla siebie... :Pdzis bylo super dowiedzielismy sie ze mimo WIELU UWAG za 2 TYGODNIE jedziemy na biwak!!! jupi jupi JUPI JUPI NASZA PANI JEST KOCHANA!!! KOCHAMY JA BARDZO AZ ZAL BEDZIE ODEJSC :(:(:(:( normalnie na wychowaczej o malo sie nie poplakalam..:P hehehe debil ze mnie... nic sie nie dzieje w szkolce.... :/tylko wyni9ki testow byly ostatnio slaba BARDZO... OKROPNIE... :((:(:(:(:(:(:(::(:( OKROPNIE TYLKOO 29 :(:(:( a teraz dzionek...: wstalam 7.30 obudzil mnie tata a tak mi sie dobrze i smacznie spalo pozniej tata caly czas poganial bo my sie grzebalismy... w szkole dalam izie plakat ciary bo ona ja lubi buzka dla izuni ... anglik spoko, polak tez, hista...:( pytania na klasowe..,matmja oj...:/:/:(:(:(,infa super gralismy :):):),no i godzina i ta wspaniaala wiadomosc :):):):):) potem przyjechalam do domciu. obiadek mniam...:):):)potrem gralam w komputer i dworek... robilismy z chlopakami domek... ah.. pikny..:):):) ja oczywiscie i pomagalam.. wymyslalam ...ozdabialam a teraz siedze na gg i pisze note a wiec koncze... :*:*:*: buzka i komentujcie..:**:*: EWELINKO NAPEWNO ZAGLOSUJE... NAPEWNO I WSZYSKICH ZACHECAM DO GLOSOWANIA... WSZYSKICH GLOSUJCIE NA NIA ONA MA SIUPEL BLOGA !!!1 KOMENTUJCIE... PLOSIE...