20.05.2005 :: 20:30
elosss :( sorki ze dlugo nie pisalam ale naprawde mi sie niechce teraz bardziej mysle o szkole...:( teraz wogole jest beznadziejnie wogole ilona... i wogole ona nic mi nie powiedziala....:(:(:(:(:( ale niebede mowic...:( chcecie sie troszku dowiedziec to wejdzcie na jej bloga...:( teraz 4 czerwca jest u nas w szkole konkurs caraoke czy cos tam z spiewaniem i tanczeniem... jestem z suchi,chmiela,justa,gosia .... myslalam i chcialam byc z ilona ale ona juz jest we 3 z moinia i iza :(:(:(:(:( wogole jakos dziwnie... nic sie ostatnio nie dzialo pozatym ze poklocilam sie z gosia i troszku pogadalam sobie nie za milo z ilona...:/ mowie wam...:P niema nawet z czego sie cieszyc... kuba w niedziele komunie...:/:/ dla niego fafnie ale dla mnie nie..... wogole koncze bo ide kortytarz pozamiatac.... papapapaps aha zapomnialam opisac swojego dzionka: a wiec... wstalam gdzies o 7 rano mialam na 8.55. pochodzilam sobie po domku w pizamkach i poszlam zjesc polezalam troszku na luzeczku i mama poprosila zebym jej powprowadzala dokumenty wprowadzalam tak do 8.15 a o 8.30 wyjezdzalismy z domu ale co tam :P pojechalam do szkolki. I byl polak potem tez polak jakos ujdzie normalnie. potem swietlica i bylysmy z dziewczynami na dworze i gralysmy... a chlopacy juz mieli koniec m,ieli tylko 2 polaki :(:(:( glupi ma zawsze szczescie :P aha prosilysmy p.Banach a szczegolnie iza :P buzka dla niej :*:* chodzila i prosila albo zeby nas zwolnila z w-f albo wziela nas kiedy bedziemy mieli swietlice ale sie nie udalo :( no to po swietlicy poszlismy na w-f ale przed sala gim. dowiedzielismy sie o tym konkursie ... :( oczywiscie ilona odrazu powiedziala ze bada we 3 iza i monia zrobilo mi sie troszku przykro ale zyje :P:( no wiecie myslalam ze bedziemy razem ale dobra luzzz jej sprawa... kazdy ma prawo do wyboru potem zebralismy rowniez fafna grupke :P:D no i w-f... biegalismy na 600 m mialam 4 :P hehehe tez dobzie :P no a potem domus... szlam z gosia i mojim bratem poszlismy kupic sobie lody i do domciu... zjadlam obiadek i poszlam do miasta z paulina kupila sobie rozowa marynare na poczatku kupil;a niebieska spodnice... :P i tam dalej ... gdy ona kupowala zaszlam do suchi i razem z moja siostra i ja poszlismy w strone domciu my do chmieli na probe a ona do domu i po drodze spotkalismy gosie ... no coments :P. proba byla o 16.30 a poszlysmy 18.30... potem mialam isc z gosia ale ilona miala u niej rower i miala z nia po niego isc a gosia dzwoni do niej do domu na kom. i ona sie nie odzywa ale jak gosia powiedziala NIE JESTEM HAMSKA i poszla po ilone niewiem poco to chyba w ilony interes... a z reszta ona za przeproszeniem z deka lize jej dupe.. i niewiem poco tam poszla jak jej nie bylo w dou to co poca tam szla szukac jej po calej kolnii??? LOL dobra jej sprawa :/ i chmielcia odprowadzila mnie od domu z suchi i poszlam do domku... siedzialam i ogladalam telewizje a potem siedzialam na gg do teraz i teraz ide zmywac bo mamka karze :/:/:/:(:(:( no to koncze papapaps :*