madziorka - komentarze


elosss!

pisze notke bo nudy... wogole sa nudy i tak sie cieszcie ze zechcialam napisac ta notke heheheheheh na dworze pada descyk i nnnnudy...(:( niedawno wrocilam ze szkoly okazalo sie ze mati jest chory... a kuba w niedzielke ma komunie ale teraz powiedzmy o szkole... dzis pogodzilam sie z ilona wytrzymalysmy 2 czy 3 dni bez mowienia do siebie niemowilam ze sie poklocilysmy bo mi sie niechcialo pisac notki tak ogolnie to byly nudy tylko bylo fafnie na muzie chlopacy sie zucali wszyskim kredkami, piornikami A NAWET CYRKLAMI I KORDAL DOSTAL W LEB OD SZTYWNIAKA BO PAN GUMIS NA CHWILKE WYSZEDL ale wczoraj bylo fafnie mielismy matme z p.Jurek i kordal tak ja wyprowadzil z rownowagi ze dostal w leb i ciagnela go za ucho na korytarz HAHAHAHAH a jesce przedtem nawyzywala go od orangutanow pasiastych jak to p.Jurek albo dzisiaj mielismy z pania Spalona (p.Timoszuk) taka mloda mocno malujaca i opalona pani ona sobie tak pozwala nasi chlopacy wariowali wrzeszczeli wyglupiali sie a ona nic mielismy szczescie ze namnie wstawila kolejnej uwagi wczoraj dostalismy podobno 5 uwag!!! WOW chyba nasz rekord ale juz nie mozemy miec nastepnych uwag bo nie daj boze nie pojedziemy na biwak (: o nie!!!!!!!!!!! dobla koncze juz chyba nic sie nie dzialo jak cos to jesce dospise aha KSIEGA GOSCI NA TYM SZABLONIE DZIALA MOZECIE SIE TEZ TAM WPISYWAC

PoZdRo

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.05.2005 :: 18:55 :: host-80.48.115.88.ltv.pl

dariaa

hey:* TESH MI SIE NUDZI BNOWA NOTKA PAPA POZDLAWIAM
17.05.2005 :: 16:05 :: ajn210.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ilonka:)

Noo byla niezla beka hehhee Albo jak ja dostalam od debila kordala gumka w leb...bolalo ale potem sie msialam z e tego ehhehehe FAjny blog tak pzoatym i ciese sie z esie pogodizlysmy wejdz na mojego :www.ilona-szalona.blog.onet.pl) pspapapapa:*:*:*
17.05.2005 :: 15:58 :: host-80.48.115.88.ltv.pl

dariaa

hey:*fajny blog....wpadnij do mnie ...i dziex z gory:*
http://dariaa.talk.pl
Talk.pl :: Wróć