madziorka - komentarze


siemka:D

juz wrocilam z dunajca... bylo siupel...:D tylko wnerwiali mnie chlopacy jak dzieqwczyny z naszego po0koju szly do nich to oni mieli albo zamkniete drzwi albo nie bylo miejsca a jak juz do nich przyszly to cie nawyzywali :/:P:P najgorsze bylo chyba morskie oko niewiem jak tam doszlam albo jesce gorsza byla pozdroz do Prabut :( bardzo przynajmniej dla mnie meczaca. nie lubie jakin od niedawna jak szlismy jaskinia mrozna to znienawidzialam jaskinie :(:( bylo tam okropnie kapalo na ciebie bylo ciasno i myslalam ze spadnie na nas glaz :P ale jedynie dobra zecza w drodze powrotnej bylo to ze poznalam anie z Wroclawia przez smsy :P bardzo fajna byla jedna pani ze stolowiki batrdzo mila :d tylko byly tez nie przyjemne rzeczy :P :(:( bo zawiodlam sie na paru przyjaciolkach...:(:( dowiedzialam sie ze zmienilam sie na gorsze szkoda tylko ze jedna osoba tak mysli :/ ale byla beka jak ... nie nie mowie ale powiem tylke zwiazane bylo to z Ilona.. :P ale wymyslilismy tez nowe przezwisko na p.Gwiazdale CZARNA MAMBA :p BEKA TEZ BYLA JAK P. kASPRZAK SIEDZIAL W SZAFIE I ZMIENIAL KLISZE :):) heheheh to chyba bylo tyle :P aha i jesce fafne na wycieczce bylo to ze poznalam paru fafnych ludzi np. sagana przedtem nawet niewiedzialam ze zyje :Paha jesce fafna byla ostatnia dyskoteka byl nawet DJ puszczal troche disco-polo ale luzz :d poza tym bylo siupel!! :):):):) bylo ZAJEFAKENBISCIE niewiem skad to znam chyba od moni :P a jesce jedno zdanie moni w Krakowie GDZIE STARE DZIADY TAM I MY :p ogolem bylo ZAJEFAKENBISCIE :d bardzo sie ciesze ze pojechalam :P noto wszysko jak cos mi sie jesce przypomni to napisze :D

:P:DPozdro:P:D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.05.2005 :: 15:42 :: ajm68.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ilonka:)

Noo masz racje MAdzia bylo Zajenfakenbiscie....A ten tekscik to odemnie i od Izy..a zajefajnie to od Moni hehehe....Dobrzeze nie napsaiaslt ego kawalu o mnie..hehehe FAQfjny blogasek tylko trzeba wszystko przewijac i malo miejsca ale fajny...I nie klocmy sie..<papap> kocham cei :*:*:*:*
15.05.2005 :: 14:15 :: aab234.internetdsl.tpnet.pl

Magda(nieznajom

Hejka...nie znasz mnie ale lubie u kogos komentowac...czyis blog..!! Nawet ladnie tu!! Jak chcesz to mozesz do mnie wpasc...:) www.magda-92.mylog.pl i mozesz skomentowac jesli chcesz:D:D POZDROWIONKA!!
15.05.2005 :: 14:05 :: dial-5813.wroclaw.dialog.net.pl

LiLLy

Fajny blogasek... serio... nie lubię zbytnio Witch ale szablon niezły!!!
Pozdrowienia
Talk.pl :: Wróć