04.05.2005 :: 18:55
::::...GoSiA...:::: hm.. gosia to tez laska ale zawsze caly czas ma "kompleksy" na temat swojego wygladu a ja jestem gruba... a to a siamto! wazne jest to co sie ma w serduszku czy potrafisz normalnie zachowywac sie przy kolezankach kolegach... co masz w serduszku wiecej zla czy dobla :P liczy sie to .... a nie wyglad.... napewno jezeli cie ludzie widza w przymalych ciuchach w smiesznej fryzurze to wytykaja cie palcami kazdy z nas tak robi...:P bo jak mowi wiersz obok niema ludzi doskonalych ... :( badzcie soba :P i nieprzejmujcie sie ludzmi a jak ktos juuz was wytknie palcami to powiedzcie SPOJRZ NA SIEBIE! NIE ZNASZ MNIE A GADASZ! DLA CIEBIE LICZY SIE WYGLAD ALE PRAWDA JEST TAKA CO MAM W SERCU WOLE BYC TAKA NIZ TAKĄ SLODKĄ IDIOTKA KTORA JEST OKROPNA I GLUPIA!! moze troche surowo ale co tam :P dobrze a teraz gosia .... z gosia czesto sie klocimy bardzo sie zmienilysmy kiedys tak bylo fafnie ... ale teraz ... :( nie gosia??? gosia tez pomorze jest pomocna! moge ja zawsze poprosic o pomoc ale ja prosze czesciej suchi ;P:P buzka dla niej :*:*:* niewiem dlaczego ale dobra :P Gosia ma "Wene Tworcza":P i to bardzo czesto a szczegolnie w wannie :P swietnie pisze wierszykli :P ostatnio zajela 2 miejsce w konkursie brawo dla niej :* i to chyba tyle o gosi :P buzka dla niej :* zapomnialam dodac GOSIA SWIETNIE PISZE WIERSZE ALE TO JUZ MOWILAM ALE TEZ NIEZLE JEZDZI NA KONU! JUZ NIEDLUGO BEDZIE JEEZDZIC WYSMIENICIE :*